Умови проведення конкурсу
Прийняття на державну службу на посади третьої—сьомої категорій, передбачених ст. 25 Закону України “Про державну службу”, здійснюється на конкурсній основі, крім випадків, коли інше встановлено законами України.
Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців на державній службі регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169.
Конкурс проводиться тільки у випадку наявності вакантної посади державного службовця в апараті Борівського районного суду Харківської області (далі – суд).
Для проведення конкурсу в апараті суду наказом керівника апарату суду утворена конкурсна комісія.
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в апараті суду розміщується у пресі або поширюється через інші офіційні ЗМІ та на веб-сайті суду (http://zl.hr.court.gov.ua) не пізніше як за місяць до його проведення.
Не допускаються до участі у конкурсі особи, які:
- визнані в установленому порядку недієздатними;
-мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця;
- у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
- в інших випадках, установлених законами.
Подані документи перевіряються заступником керівника апарату суду на відповідність їх встановленим вимогам щодо прийняття на державну службу, передбаченим для кандидатів на посаду державного службовця. Особи, документи яких не відповідають цим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються.
ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ
- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копія документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
- відомості про майно, доходи, витрати, зобов`язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, наявність у себе та близьких осіб корпоративних прав;
- копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
- копія трудової книжки, завірена за місцем роботи.
Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).